Семінар- практикум Олени Макеєвої «Public speaking & writing»

7/06/2019р.
14.00 – 19.00
Реєстрація : https://forms.gle/N9xbDrvQGkDsspV79
events@rnba.com.ua або за телефоном 099 255 13 17
вартість:
до 25 травня 19р. – 600 грн;
після 25 травня 19р. – 750грн

«Цілком можливо, що публічні виступи стануть вашим хобі. Саме це колись сталося зі мною! А також, дам вам тільки основні техніки, правила і подарую кілька коронних фраз, які абсолютно точно прикрасять ваш текст », — Олена Макеєва
За даними досліджень Гарвардського і Стенфордського університетів, саме soft skills грають ключову роль в досягненні професійної успішності співробітника (85%), в той час як hard skills відводяться всього 15%. «Чого варті ваші знання, якщо ви не вмієте комунікувати?», — задає питання в своїй книзі відомий бізнес-тренер Франк Борг. Саме тому багато експертів вважають, що soft skills доповнюють hard skills і дозволяють людині якнайкраще представити свій професіоналізм, досвід і досягнення ..
Чому люди бояться писати? Коли я стала замислюватися над цим питанням і проводити свої власні спостереження, то зрозуміла, що все очевидно і просто. За страхом стоїть банальна відсутність самого навички написання і небажання його розвивати. Все, чого треба навчитися, — так це основним правилам, а далі тільки JDI (Just Do It). Ви більше не будете сидіти годинами, схилившись над білим аркушем паперу. Творчість придбає абсолютно інший зміст, принесе мотивацію і натхнення.

Регистрация на Семінар- практикум Олени Макеєвої «Public speaking & writing» Пожалуйста, заполните все поля, отмеченные * (обязательно), и мы свяжемся с вами:
*
*
*
*
*
*