16 жовтня семінар “Податкові перевірки за новими правилами”

Кожен другий бухгалтер мав конфліктні ситуації з представниками держорганів протягом останніх трьох років, і лише 6% бухгалтерів абсолютно впевнені, що зможуть відстояти свої права у випадку розбіжностей з податковими органами. Про це свідчать результати другого всеукраїнського опитування «Індекс легкості роботи бухгалтерів», яке провела компанія «ЛІГА:ЗАКОН».

Не секрет, більшість бухгалтерів вкрай негативно сприймають образ податкового інспектора, до будь-якої перевірки готуються як справжні боксери перед виходом на ринг. В той же час, модель поведінки податківців майже не змінювалася за останні десятиріччя, в їхній уяві кожний бухгалтер – злочинець, котрий покриває керівника, який не платить податки.

В 2012 році ми вперше запросили бухгалтерів на семінар, присвячений податковим перевіркам, під час якого Олена Макеєва поділилася своєю авторською методикою супроводу податкових перевірок, з однією простою метою – зробити бухгалтерів сильнішими, впевненішими в собі під час проходження податкових перевірок. За сім років методика майже не змінилася, проте точно зміцнилася завдяки постійній практиці супроводу податкових перевірок наших клієнтів.

Як писав Ерік Берн у своєму бестселері “Ігри, у які грають люди”: “Неправда, що твоє життя – це боротьба, якщо ти сама його не зробиш таким. Припини боротися та почни жити”. Авторська методика Олени Макеєвої виключає будь-яку боротьбу, ми всі люди та маємо поважати один одного та роботу кожного.

Запрошуємо вас на семінар Олени Макеєвої “Податкові перевірки за новими правилами”, який відбудеться 15 жовтня 2019 року.

На семінарі розглянемо наступні питання:

 Модель поведінки бухгалтера та податкового інспектора – хто кого?
 У вас не буде другого шансу справити перше враження (с)
 Етапи перевірки. Секрети комунікацій
 Як зробити так, аби тебе почули?
 Сім простих правил, як перетворити податкову перевірку у професійну гру.

Ексклюзив! Наріжні камені податкових перевірок останніх років від Олени Макеєвої

Як-то кажуть, на війні немає переможців і переможених, час змінювати правила гри.

Регистрация на 16 жовтня семінар “Податкові перевірки за новими правилами” Пожалуйста, заполните все поля, отмеченные * (обязательно), и мы свяжемся с вами:
*
*
*
*
*
*