Економічна судова експертиза як доказ у податкових спорах

Економічна судова експертиза як доказ у податкових спорах

Серед останніх тенденцій податкових перевірок – кваліфікація податківцями фактично придбаних товарів, послуг як безоплатно отриманих із включенням їх вартості до доходу в бухгалтерському обліку, що має наслідком збільшення об’єкту оподаткування податком на прибуток.

Отже, якщо ви потрапили до плану податкових перевірок на 2020 рік або очікуєте на позапланову перевірку Вам варто знати про:
• актуальну практику застосування контролюючими органами стандартів бухгалтерського обліку під час перевірки повноти декларування податку на прибуток;
• наявні ризики збільшення доходу платника податку на прибуток за результатами перевірок відносин з контрагентами та про шляхи їх мінімізації;
• побудову правильної позиції в суді та вибір ефективних доказів для її захисту на прикладі реальних судових кейсів.

Ці та інші питання будуть висвітлені під час семінару-практикуму «Економічна судова експертиза як доказ у податкових спорах», який відбудетеся 18 лютого 2020 р. з 10:30 до 14:30 у м. Києві за адресою бульвар Лесі Українки, буд. 26, 4 поверх, конференц-зал.

Теми доповідей:

Практика визначення зобов’язань з податку на прибуток з урахуванням останніх тенденцій застосування контролюючими органами П(С)БО 15 «Дохід».
Доповідач: Представник Головного управління ДПС у м. Києві.

Позиція адміністративних судів щодо необхідності проведення судової економічної експертизи при розгляді податкових спорів.
Доповідач: Кузьменко Валерій Анатолійович – суддя Окружного адміністративного суду м. Києва.

Огляд практичних кейсів щодо спорів стосовно донарахування податку на прибуток у зв’язку з «порушенням» платниками податків П(С)БО 15 «Дохід».
Доповідач: Володимир Рак — партнер Юридичної компанії Lex Consulting, сертифікований податковий консультант.

Методологія бухгалтерського обліку доходів і витрат в операціях з придбання товару щодо якого контролюючі органи мають сумнів стосовно реального (законного) джерела його походження.
Доповідач: Ольга Гонзайк — генеральний директор Аудиторської компанії «Українська Національна Аудиторська Компанія», керівник Центрального округу ВГО «Спілка податкових консультантів України», голова аудиторського комітету Ради незалежних бухгалтерів і аудиторів.

Судово-економічна експертиза: класифікація, вирішувані питання, об’єкти дослідження.
Доповідач: Тимощик Лілія Павлівна — учений секретар Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності, к.е.н., судовий експерт державної спеціалізованої установи.

За результатами семінару-практикуму ви отримаєте: відповіді на гострі питання які виникають під час перевірок, можливість отримати індивідуальні консультації з актуальних питань вирішення податкових спорів, презентації доповідачів, а також сертифікат учасника семінару-практикуму.

Кому буде корисним практикум: власникам компаній, фінансовим директорам, головним бухгалтерам, керівникам юридичних підрозділів, практикуючим адвокатам.

Вартість практикуму: 1500 грн. Групам від двох учасників надаються знижки – 5%, від трьох учасників і більше – 10%.

Подробиці та реєстрація за посиланням https://event.lex-consulting.ua/ або за телефоном +38 099 246 48 23 чи поштою: v.rak@lex-consulting.ua

Регистрация на Економічна судова експертиза як доказ у податкових спорах Пожалуйста, заполните все поля, отмеченные * (обязательно), и мы свяжемся с вами:
*
*
*
*
*
*