Get your job! Ти пройдеш будь-яке інтерв’ю!

Якщо для тебе важливо побудувати кар’єру своєї мрії, працювати в задоволення, отримувати гідну винагороду та примножувати свій професійний капітал, реєструйся на вебінар “Get your job! Ти пройдеш будь-яке інтерв’ю!” та дізнавайся, як це зробити!

За даними дослідження Інфо Сапієнс, 60% українців зазнали фінансових збитків внаслідок епідемії коронавірусу, 14%, або кожен сьомий, — втратили роботу. Понад 2 мільйони українців або втратили роботу, або знаходяться у тимчасових вимушених відпустках, — це так зване приховане безробіття.

Всіх нас зараз турбують питання:
- Що зараз з ринком праці?
- Де знайти роботу?
- Які знання та вміння сьогодні зумовлюють кар’єрний успіх?
- Яка взагалі реальність та куди ми рухаємося?

“Get your job! Ти пройдеш будь-яке інтерв’ю!” — це вебінар, який необхідно відвідати кожному, незалежно від того, працюєте ви зараз чи ні, задоволені тим, що маєте, або перебуваєте в пошуку заповітної вакансії. Ви просто зобов’язані бути в тренді останніх професійних тенденцій.

- Чи влаштовує тебе посада?
- Наскільки вона відповідає твоєму досвіду, знанням та навичкам?
- Чи задоволений ти рівнем одержуваного доходу?
- Чи є у тебе зони розвитку в своїй компанії?

Ринок істотно змінився як в частині вимог до професійних знань і навичок, так і в частині функціоналу, який необхідно виконувати. Професіоналізму й того, до чого всі звикли в рамках своєї діяльності, зараз не завжди достатньо для успішної кар’єри.

- Як зробити так, щоб вибір роботодавця припав саме на тебе?
- За яким принципом ти обираєш компанію для подальшого працевлаштування?
- Чому ти виглядаєш непереконливим на інтерв’ю?
- Що стоїть за фразою «не можу знайти роботу»? Яку перешкоду ти не можете здолати?
- Як знайти роботу своєї мрії?

Спікер
Олена Макеєва — сертифікований аудитор Голова Ради директорів Аудиторської фірми «Аксьонова та партнери» GGI, Заступник Міністра Фінансів України (2015-2016), автор численних тренінгів з розвитку soft skills.

Займаючись працевлаштуванням спеціалістів фінансової сфери, ми кожен день проводимо інтерв’ю і тестуємо десятки фахівців для наших клієнтів. Ми бачимо велику прірву між очікуваннями роботодавця і компетенціями кандидата. Ми знаємо, в чому біль кожної зі сторін. Знаємо, як подолати цю прірву. І з радістю подаруємо ці знання тобі вже 18 травня 11:00-13:00.

Твоє майбутнє в твоїх руках. Саме ти обираєш компанію своєї мрії. І саме від тебе залежить твоя професійна кар’єра. Тож, не сиди, дій!

Вартість 300 грн
2 години
Інформація за телефоном 099 255 13 17

Регистрация на Get your job! Ти пройдеш будь-яке інтерв’ю! Пожалуйста, заполните все поля, отмеченные * (обязательно), и мы свяжемся с вами:
*
*
*
*
*
*