Get your job!Ти пройдеш будь-яке інтерв’ю!-безкоштовний вебінар

Вже 28 серпня 2020р. запрошуємо на безкоштовний вебінар для членів РНБА “Get your job! Ти пройдеш будь-яке інтерв’ю!” з Оленою Макеєвою.

Якщо для Вас важливо побудувати кар’єру своєї мрії, працювати в задоволення, отримувати гідну винагороду і примножувати свій професійний капітал, реєструйтесь на вебінар та дізнайтесь, як це зробити!

Наразі в Україні, через коронавірус, офіційно зареєстровано понад 400 тисяч безробітних, однак насправді ця цифра ж набагато більшою. Понад 2 мільйони українців або втратили роботу, або знаходяться у тимчасових вимушених відпустках, — це так зване приховане безробіття.
Всіх нас зараз турбують питання:
- Що зараз з ринком праці?
- Які знання і вміння сьогодні зумовлюють кар’єрний успіх?
- Яка взагалі реальність, і куди ми рухаємося?

Запрошуємо вас на вебінар “Get your job! Ти пройдеш будь-яке інтерв’ю!” — це захід, який необхідно відвідати кожному незалежно від того, працюєте ви зараз чи ні, задоволені тим, що маєте, або перебуваєте в пошуку заповітної вакансії — ви просто зобов’язані бути в тренді останніх професійних тенденцій.
- Чи влаштовує Вас посада?
- Наскільки вона відповідає Вашому досвіду, знань і навичок?
- Чи задоволені Ви рівнем одержуваного доходу?
- Чи є у вас зони розвитку в своїй компанії?
Ринок істотно змінився, як в частині вимог до професійних знань і навичок, так і в частині функціоналу, який необхідно виконувати. Професіоналізм, і те, що до чого всі звикли в рамках своєї діяльності — зараз не завжди достатньо для успішної кар’єри.
- Як зробити так, щоб вибір звітного роботодавця припав саме на Вас?
- За яким принципом ви обираєте компанію для подальшого працевлаштування?
- Що стоїть за фразою «не можу знайти роботу»? Яку перешкоду Ви не можете подолати?

Спікер Олена Макеєва — сертифікований аудитор, податковий консультант, Голова Ради директорів Аудиторської фірми «Аксьонова та партнери» GGI, Заступник Міністра Фінансів України (2015-2016). Займаючись працевлаштуванням спеціалістів фінансової сфери, ми кожен день проводимо інтерв’ю і тестуємо десятки фахівців для наших клієнтів, і ми бачимо велику прірву між очікуваннями роботодавця і компетенціями кандидата. Ми знаємо, в чому біль кожної зі сторін, знаємо, як подолати цю прірву, і з радістю подаруємо ці знання вам.

Коли? 28 серпня (10:00-11:30)
Вартість? для членів РНБА — безкоштовно, для не членів — 200грн.

Поспішайте, реєстрація за лінком: https://forms.gle/qXLGhreqQJ84Qyoh6 , кількість місць обмежена!

Ваше майбутнє, як і майбутнє професії, в цілому, в Ваших руках. Розвиваючи фанансових спеціалістів вже більше 10 років, ми вчимо їх не тільки hard skills, а й soft-skills.

Регистрация на Get your job!Ти пройдеш будь-яке інтерв’ю!-безкоштовний вебінар Пожалуйста, заполните все поля, отмеченные * (обязательно), и мы свяжемся с вами:
*
*
*
*
*
*