Благодійний авторський вебінар О. Макеєвої “Життя без бюджету — новий виклик людству“

16 листопада об 11:00, Олена Макеєва проведе благодійний авторський вебінар “Життя без бюджету — новий виклик людству“. Олена розповість, як в умовах пандемії та невизначеності у світі не панікувати та взяти під контроль особисті фінанси.
Програма вебінару:
1. Як управляти особистими фінансами в умовах невизначеності
2. Зміна парадигми «від заощаджень до пошуку нових джерел заробітку»
3. Фінансова подушка-переосмислення життєвих переконань
4. Slowlife в карантині — йдіть швидко і будьте зайняті
Як ви знаєте, наша колежанка, Голова податкового комітету Ради Незалежних Бухгалтерів та Аудиторів, практикуючий аудитор, засновниця власної аудиторської компанії, автор чисельних статей з бухгалтерського обліку та оподаткування, любляча дружина та мати двох малюків Тетяна Ковтун зіштовхнулась з жахливою хворобою – рак. Всі виручені кошти від вебінару підуть на допомогу Тетяні.
Вартість участі – 200 грн, або, якщо у вас є бажання та можливість надіслати більшу суму – ви можете надіслати кошти на лікування за реквізитами 5168 7427 3183 1198 (для участі у вебінарі – необхідно надіслати скрін оплати нам).
Реєстрація за посиланням : https://forms.gle/VGk9uMM7UJNrKKFV7
Бажаємо Тетяні здоров’я і перемоги над раком!
Допоможемо разом!

Регистрация на Благодійний авторський вебінар О. Макеєвої “Життя без бюджету — новий виклик людству“ Пожалуйста, заполните все поля, отмеченные * (обязательно), и мы свяжемся с вами:
*
*
*
*
*
*