Вебінар Академія Ліга:Закон «Кінець епохи офшорів»

На численні прохання 8 грудня (11:00 — 13:00) Олена Макеєва Olena Makeieva проведе вебінар «Кінець епохи офшорів». Встигніть зареєструватись — https://cutt.ly/dzE3o08!
У світі кардинально змінюється філософія податкового планування. Кінець епохи офшорів вже настав. Коли офшори зникнуть на карті світу, — питання тільки часу.
Глобальні світові тренди по боротьбі з офшорами, обмін інформацією між податковими органами різних країн, виконання Україною мінімального плану BEPS, а також інші методи та інструменти протидії розмивання податкової бази і виведенню прибутку за кордон внесуть суттєві зміни в діяльність бізнесу, чиї активи розташовуються не тільки в рамках української юрисдикції.
Ми хочемо поділитися з вами дуже цінною інформацією для того, щоб озброїти вас новими знаннями, стратегіями і можливими сценаріями для розвитку вашого бізнесу, а також попередити про можливі ризики, пов’язані зі змінами законодавчого поля.

Регистрация на Вебінар Академія Ліга:Закон «Кінець епохи офшорів» Пожалуйста, заполните все поля, отмеченные * (обязательно), и мы свяжемся с вами:
*
*
*
*
*
*