Вебінар Аксьонової Л.І. «Як розмовляти з ким завгодно, коли завгодно, та де завгодно»

18 лютого о 12:00 відбудеться наша чергова ZOOM-зустріч «Як розмовляти з ким завгодно, коли завгодно, та де завгодно», у колі однодумців. Цього разу ми вирішили присвятити час темі комунікацій. На Національних Форумах Бухгалтерів та Аудиторів ми неодноразово говорили про глобальну роль комунікацій, як у професійному так і особистому житті. Ми будемо говорити про це ще не раз, щоб ви мали змогу навчитись якнайкраще представляти свій професіоналізм, досвід і досягнення.
Чому б ви надали перевагу — вистрибнути з літака без парашута або опинитися за столом на званому обіді поруч з незнайомою людиною? Якщо ви обрали перший варіант, не впадайте у відчай. Ви не самотні у цьому. Розмовляти нам доводиться щодня, проте буває чимало ситуацій, коли це виявляється досить важко. Шлях до успіху – у побуті або у професійній діяльності, вимощен розмовами, і, якщо вам бракує впевненості у спілкуванні, шлях цей може виявитися не легким.
Маючи правильний підхід, можна розмовляти з будь-якою людиною. Мова — найважливіша форма спілкування, саме мова відрізняє людей від тварин. Підраховано, що щодня людина вимовляє близько 18 тис слів. Тому нам необхідно постаратися розвинути наші здібності та вичавити максимум з наших здібностей!
Давайте почнемо разом 18 лютого на вебінарі «Як розмовляти з ким завгодно, коли завгодно, та де завгодно» ! Для членів РНБА участь у вебінарі – безкоштовна, для не членів – 100 грн.
УВАГА! Для участі в вебінарі необхідно зареєструватись.
Реєстрація за посиланням — https://cutt.ly/akYqOGw
Для всіх, хто зареєструється, але не зможе відвідати вебінар — ми надішлемо посилання на запис вебінару, яке буде активне протягом 3 днів. Зверніть увагу: посилання буде надіслано тільки тим, хто зареєструється на вебінар.
До зустрічі!

Регистрация на Вебінар Аксьонової Л.І. «Як розмовляти з ким завгодно, коли завгодно, та де завгодно» Пожалуйста, заполните все поля, отмеченные * (обязательно), и мы свяжемся с вами:
*
*
*
*
*
*