Вебінар Академів Ліга:Закон «Контрольовані іноземні компанії (КІК). Практичні аспекти»

Друзі, вітаємо!
11 березня (14:00-16:00) запрошуємо вас на авторський вебінар Олени Макеєвої «Контрольовані іноземні компанії (КІК). Практичні аспекти». Ви отримаєте актуальні знання, інструменти та «дорожні карти» для збільшення ефективності бізнесу будь-якого розміру і форм власності.
Реєстрація за посиланням — https://academy.ligazakon.net/event/355
Програма:
БЛОК 1. План дій BEPS, Action 3
БЛОК 2. Все про КІК в Україні
БЛОК 3. Практичні кейси
В цьому блоці ми розглянемо практичні кейси застосування правил КІК. На конкретних прикладах розберемо, чи визнається іноземна компанія контрольованою та які наслідки таких операцій для контролера (фізичної та юридичної особи).
БЛОК 4. Сесія Q&A
Запитання та відповіді. Ми зібрали актуальні питання стосовно правил застосування КІК, а також ключові твердження та страхи у зв’язку зі запровадженням правил контрольованих іноземних компаній. Ви маєте можливість поставити своє запитання, попередньо надіславши його нам events@rnba.com.ua, до 9 березня 2020р. Питання буде включено до цієї сесії на правах анонімності автора.
До зустрічі!

Регистрация на Вебінар Академів Ліга:Закон «Контрольовані іноземні компанії (КІК). Практичні аспекти» Пожалуйста, заполните все поля, отмеченные * (обязательно), и мы свяжемся с вами:
*
*
*
*
*
*