Друзі, вітаємо! 23 березня о 12:00 відбудеться наступна наша ZOOM-зустріч “Як знайти роботу, на якій хочеться працювати” від президента РНБА Аксьонової Людмили. Про улюблену роботу писали багато відомих романтиків цього світу. Філософ Конфуцій говорив: «Обери собі роботу до душі і тобі не доведеться працювати жодного дня у своєму житті». З чого починається пошук роботи? Звичайно ж, з постановки цілей. Не важливо, працюєте ви зараз і тільки подумуєте змінити компанію або професію, або перебуваєте в активному пошуку, вам потрібно поставити перед собою мету. Зустрінемось 23 березня у колі однодумців та розглянемо питання: 1. Як знайти мету та повірити в себе? 2. Як домовитись про все? 3. Як бути, якщо вас звільняють? 4. Чому ви не можете знайти роботу? 5. Правильні відповіді при будь-якій співбесіді Якщо для Вас важливо побудувати кар'єру своєї мрії, працювати в задоволення, отримувати гідну винагороду і примножувати свій професійний капітал, реєструйтесь на вебінар та дізнайтесь, як це зробити! Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/WFEmQTKdk4EU4YdY9 Для членів РНБА участь у вебінарі – безкоштовна, для не членів – 100 грн. Всім, хто зареєструється, але не зможе відвідати вебінар, ми надішлемо посилання на запис, яке буде активне протягом 3 днів. Зверніть увагу: посилання буде надіслано тільки тим, хто зареєструється на вебінар.

Вебінар Аксьонової Л.І.»Як знайти роботу, на якій хочеться працювати»

Друзі, вітаємо!
23 березня о 12:00 відбудеться наступна наша ZOOM-зустріч “Як знайти роботу, на якій хочеться працювати” від президента РНБА Аксьонової Людмили.
Про улюблену роботу писали багато відомих романтиків цього світу. Філософ Конфуцій говорив: «Обери собі роботу до душі і тобі не доведеться працювати жодного дня у своєму житті».
З чого починається пошук роботи? Звичайно ж, з постановки цілей. Не важливо, працюєте ви зараз і тільки подумуєте змінити компанію або професію, або перебуваєте в активному пошуку, вам потрібно поставити перед собою мету.
Зустрінемось 23 березня у колі однодумців та розглянемо питання:
1. Як знайти мету та повірити в себе?
2. Як домовитись про все?
3. Як бути, якщо вас звільняють?
4. Чому ви не можете знайти роботу?
5. Правильні відповіді при будь-якій співбесіді
Якщо для Вас важливо побудувати кар’єру своєї мрії, працювати в задоволення, отримувати гідну винагороду і примножувати свій професійний капітал, реєструйтесь на вебінар та дізнайтесь, як це зробити!
Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/WFEmQTKdk4EU4YdY9
Для членів РНБА участь у вебінарі – безкоштовна, для не членів – 100 грн.
Всім, хто зареєструється, але не зможе відвідати вебінар, ми надішлемо посилання на запис, яке буде активне протягом 3 днів. Зверніть увагу: посилання буде надіслано тільки тим, хто зареєструється на вебінар.

Регистрация на Вебінар Аксьонової Л.І.»Як знайти роботу, на якій хочеться працювати» Пожалуйста, заполните все поля, отмеченные * (обязательно), и мы свяжемся с вами:
*
*
*
*
*
*