Вебінар Аксьонової Л.І. «Діяти як жінка, думати як чоловік.»

21 квітня о 12:00 відбудеться чергова ZOOM-зустріч “Діяти як жінка, думати як чоловік” від президента РНБА Аксьонової Людмили. Цього разу ми розберемо тему, яка цікавить багатьох жінок: що насправді думають чоловіки про кохання, секс, зобов’язання і успіх, і як використати ці знання для своєї користі.

Сучасний світ змінився. Сьогодні вже нікого не здивуєш, якщо пропозицію буде робити жінка, а не чоловік. І такі зміни відбулися і в інших ситуаціях. Жінки ставлять перед собою глобальні цілі і навіть примудряються їх досягати, при цьому змінюється їхня психіка. Тепер їм потрібен не просто сильний чоловік, а вже той, який буде сильніше їх самих, а ця планка вже дуже висока.

Кожна жінка мріє про сильного чоловіка, за спиною якого вона буде відчувати себе в безпеці, якого вона буде любити безмірно, а він у відповідь буде носити її на руках. Ідеальне життя. Але на жаль, часто трапляється так, що навіть сама привабливі і успішні жінки залишаються самотніми і, врешті-решт, зовсім втрачають надію знайти справжнє жіноче щастя у вигляді чоловічого ідеалу. І в цьому винні виключно самі жінки, а не сліпі чоловіки, які не бачать цих прекрасних осіб.

Якщо для вас важливо проникнути в думки представників сильної статі, аби отримати відповіді на найпекучіші питання, реєструйтесь на вебінар та дізнайтесь, як це зробити!

Реєстрація тут!

Для членів РНБА участь у вебінарі – безкоштовна, для не членів – 100 грн.

Всім, хто зареєструється, але не зможе відвідати вебінар, ми надішлемо посилання на запис, яке буде активне протягом 3 днів. Зверніть увагу: посилання буде надіслано тільки тим, хто зареєструється на вебінар.

Регистрация на Вебінар Аксьонової Л.І. «Діяти як жінка, думати як чоловік.» Пожалуйста, заполните все поля, отмеченные * (обязательно), и мы свяжемся с вами:
*
*
*
*
*
*