Вебінар Макеєвої Олени «Податкові перевірки. Чек-лист для самостійної підготовки»

Друзі, запрошуємо вас 12 липня 2021 року на вебінар Олени Макеєвої «Податкові перевірки. Чек-лист для самостійної підготовки»
Олена поділиться з вами дуже цінною інформацією для того, щоб озброїти вас новими знаннями, стратегіями і можливими сценаріями для розвитку вашого бізнесу, а також попередити про можливі ризики, пов’язані зі змінами законодавчого поля.
>>><<< БЛОК 1 Все про податкові перевірки Види податкових перевірок (планові, позапланові, документальні, камеральні, фактичні тощо), строки, повноваження Податкові перевірки в період карантину: які перевірки призупинені, а які мають місце бути? Нові повноваження та права податківців під час перевірок: що можуть запитувати та вивчати, вимагати та перевіряти? БЛОК 2 Підходи перевіряючих Податкова перевірка: з чого все починається? Облікова політика – де фокус уваги податківців, типові помилки документу Аналіз бізнес моделі: структура доходів та витрат, підходи до виявлення та аналізу суттєвих статей звітності з точки зору ризиковості Економічна доцільність та ділова мета господарських операцій Застосування принципу превалювання сутності над формою Достатність фактичного підтвердження проведення господарських операцій Перехресні перевірки та запити Інвентаризація складу Аудиторський висновок – чи допоможе? БЛОК 3 Тренди податкових перевірок: аналіз ключових претензій та судова практика МНМА, ОЗ, інвестиційна нерухомість та ризики. Ремонти та поліпшення Бухгалтерська та податкова амортизація Резерви та коригування фінансового результату Облік руху запасів, знецінення та списання запасів, коригування фінансового результату Безнадійна дебіторська заборгованість та позиція ДПС України Дисконтування заборгованості: що дисконтувати та як вибрати ставку? Облік собівартості товарів та послуг: аналіз типових помилок бухгалтера Коригування фінансового результату по списках ТЦУ придбаних (реалізованих) з нерезидентами Господарські операції з нерезидентами: від А до Я – все про зовнішньоекономічну діяльність (ЗЕД) Постачання послуг: місце постачання та ПДВ Нові правила застосування конвенцій про уникнення подвійного оподаткування Маркетинг, реклама, мерчандайзинг – документи, звіти, ділова мета? Ліцензійні договори та оподаткування роялті Робота з ФОПами та інше БЛОК 4 Оскарження результатів податкових перевірок Правила супроводу податкових перевірок: як підготуватися до перевірки П’ять простих правил супроводу податкової перевірки Оскарження акту перевірки, на що слід звернути увагу? Порядок адміністративного оскарження результатів перевірки. Практичні поради Сім простих правил, як перетворити податкову перевірку у професійну гру та виграти. Реєстрація за посиланням — https://academy.ligazakon.net/event/337

Регистрация на Вебінар Макеєвої Олени «Податкові перевірки. Чек-лист для самостійної підготовки» Пожалуйста, заполните все поля, отмеченные * (обязательно), и мы свяжемся с вами:
*
*
*
*
*
*