Вебінар Людмили Аксьонової “Сила теперішнього”

❔Чи бувало у вас відчуття, що життя проходить повз і жити по-справжньому стає просто ніколи через дрібні повсякденні справи? А може вам узагалі здається, що вирватися з колеса, в якому ви крутитеся білкою вже не перший рік, практично неможливо?
Чим старішою людина стає, тим менше у нєї залишається майбутнього і тим частіше вона поринає у спогади. У неї складається враження, що вже пізно будувати плани, думати про перспективи, сподіватися на щось хороше. Але, ми доведемо протилежне!
21 жовтня запрошуємо вас на вебінар Людмила Аксенова “Сила теперішнього”.
Поговоримо про:
Вас та ваш розум
Проблеми теперішнього
Уповільнення старіння
Природу простору і часу
Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/giQfTWEEDMvorx2X9
Для членів РНБА участь у вебінарі – безкоштовна, для не членів – 100 грн. Всім, хто зареєструється, але не зможе відвідати вебінар, ми надішлемо посилання на запис.
У будь-який момент можна зупинитися, озирнутися навколо і запитати себе: «Що мені тут подобається, а що ні?» І що можна змінити прямо зараз (вимкнути дурне радіо, зняти зі стіни дорогу, але противну картину, витерти пил, комусь подзвонити).
Можна поставити питання інакше: як я можу відчути більше радості прямо зараз, в цей самий момент, не сходячи з місця? Це на порядок важливіше за будь-грандіозних планів.
Пам’ятайте: життя це те, що складається з мільйонів «зараз» і відбувається з вами саме сьогодні. Справжнє життя — це і є життя в теперішньому часі. Навчитися жити зараз можливо! Це коштує витрачених зусиль. Якщо ви цьому навчитеся, ви побачите, що ваше життя стає все більш спокійним, комфортним та дарує вам насолоду

Регистрация на Вебінар Людмили Аксьонової “Сила теперішнього” Пожалуйста, заполните все поля, отмеченные * (обязательно), и мы свяжемся с вами:
*
*
*
*
*
*