5 Національний форум бухгалтерів “Правила Кращих”

SNBA_1200x729Нарешті! Національний форум бухгалтерів, який так всім полюбився, відбудеться вп’яте! Ви знову отримаєте можливість зануритися в коло цікавих і успішних людей, прослухати найнадихаючі і насичені майстер-класи від сучасних лідерів думок і, на цей раз, дізнатися, за якими правилами будують своє життя Кращі!

 

28 квітня 2017 Рада незалежних бухгалтерів та аудиторів проведе традиційний для нашої організації, і вже п’ятий за рахунком, Національний форум бухгалтерів, який цього разу пройде під гаслом «Правила Кращих». Щорічно Форум збирає сотні однодумців зі всієї країни: це люди, яких ніщо не може стримати рухатися вперед, які ніколи не зупиняються на досягнутому і кожен день прагнуть стати краще «себе вчорашнього».

 

Як міжнародна громадська організація ми бачимо нашою головною метою створення здорової бухгалтерської спільноти, яка складається не просто з майстрів своєї справи, а й упевнених в собі, усвідомлених особистостей, які отримують задоволення від кожної хвилини свого життя, вільної або робочої!

 

Ми розуміємо той факт, що неможливо бути успішною і щасливою людиною, маючи фундаментальні професійні знання, при цьому не маючи хороших комунікативних навичок і духовної цілісності, і це змушує нас підняти такі теми, як усвідомлення справжніх мотивів і цілей людини, доступ до ресурсів своєї внутрішньої сили, вміння планувати важливі події та етапи життя, пошук нових смислів, істин та ідей, джерел для натхнення і мотивації. На форумі також планується обговорення таких тем як: формула життєвого балансу, гармонія з самим собою і навколишнім світом, мотивація, правила визначення мети, і багато інших питань, про які не часто замислюється зайнята людина, але які можуть кардинально і якісно змінити всі сфери її життя .

 

В рамках одноденного Форуму увазі учасників будуть представлені 7 майстер-класів від найуспішніших громадських діячів сучасності:

  • Андрій Длігач з майстер-класом «Перезавантаження: якою стане професія бухгалтера в недалекому майбутньому»
  • Олена Макеєва з майстер-класом «Правила кращих»
  • Олена Тараріна з майстер-класом «Гармонія з самим собою, єдність зі своїм призначенням»
  • Аліна Носова з майстер-класом «Самурайская рішучість: на шляху до мети»
  • Михайло Колісник з майстер-класом «Аксіоми успішного життя»
  • Маргарита Січкар з майстер-класом «Дебет і кредит щасливої ​​людини. Покрокова інструкція та 8 основних правил життєвого балансу »
  • Наталя Адаменко з майстер-класом «Жінки і чоловіки: комунікація в особистом житті та діловому світі»
  • Світлана Співаковаз майстер-класом «Криза: небезпека чи сприятлива можливість?»
  • Ганна Білоус  з майстер-класом«Синдром хронічної втоми та методи боротьби з ним»

Відвідування Форуму, крім величезного багажу нових знань, секретів і прийомів, дасть учасникам можливість задати всі запитання спікерам, завести корисні ділові і дружні знайомства, дізнатися тенденції розвитку професії, отримати нові джерела натхнення і мотивації і просто чудово провести час серед однодумців!

Схвальні відгуки та палаючі очі учасників попередніх Форумів спонукають нашу організацію знову шукати цікаві теми для обговорення, запрошувати авторитетних гостей і збирати колег на V Національному форумі бухгалтерів «Правила Кращих»!

Якщо Ви з нами вже знайомі, то напевно з таким же нестримним нетерпінням чекаєте 28 квітня, а якщо ні – обов’язково ознайомтесь з програмою Форуму, зареєструйтесь, і ми Вам обіцяємо, що цей день Ви ніколи не забудете!


Більш детально з програмою, спікерами та іншою інформацією Ви можете ознайомитися за посиланням або на сторінці в Facebook

Подивіться фото- і відеозвіт попередніх Форумів

Зареєструватися

 

Друк

 

Гениральный медиа-партнер

euc

 

 

 

Генеральный юридический партнер

tc

 

 

Генеральный информационный партнер

image description

 

 

 

Партнер по автоматизации

7eminar

 

 

 

Главный организационный партнер

tax

 

 

Официальный партнер

 

ecom

 

Медиа-партнер

mim

Образовательный партнер

m

Технологический партнер

logo_uk

 

 

Организационный партнер

logo_fitcurves

 

 

Фитнес-партнер

metro

 

Food – партнер

vodaua

Партнер по водному балансу

   

 

Информационные партнеры

a aa na u pv
cfo kb d sbr fa
pse logo-B zp kz sbg
Print eba al Basic RGB Basic RGB
Print if keu bro v
uas pd FP2