VI Національний форум бухгалтерів «Нова Я»

Ми продовжуємо нашу добру традицію і цього року знову організовуємо найголовнішу, наймасштабнішу і найяскравішу подію для представників бухгалтерської сфери – Національний форум бухгалтерів!

^73EBBE51D4AD92207FFEAFC29135295DFE7F8CDEAFC862EF9C^pimgpsh_fullsize_distr11 квітня 2018 року в Chamber Plaza відбудеться VI Національний форум бухгалтерів, який цього року отримав назву "Нова Я". Вже в шостий раз Національний форум бухгалтерів збирає сотні однодумців з усієї України – спільноту, яка прагне розвивати свої особисті компетенції та навички, з метою забезпечення позитивних змін у професійному і особистому житті! 

 

Традиційно, на нашому форумі Ви не почуєте ані слова про податки, бухгалтерський облік, бюджети та звітність! Мета форуму – особистий розвиток представників бухгалтерської професії. Ви, напевно, погодитеся з нами в тому, що високий рівень професіоналізму не завжди є запорукою успішної кар'єри та реалізації поставлених цілей. Зазвичай складно досягти високих результатів без вміння якісно комунікувати, вести переговори, управляти людьми, будувати стосунки, справлятися з різними емоціями. 

 

Цього року у рамках форуму пройде 7 майстер-класів від спікерів, які відомі своїми досягненнями в абсолютно різних сферах діяльності: Олени Макеєвой, Гаріка Корогодського, Дмитра Розенфельда, Оксани Марусіч, Алли Заднєпровської, Олександра Олешко, Сергія Новікова та Юрія Філімончука. 

 

Вони будуть розповідати про професійне вигорання і способи його профілактики, про те, як розкрити свій потенціал і максимально ефективно його використати, про підвищення самооцінки, про силу позитивного мислення, про мотивацію і самодисципліну, про те, де знаходиться ця тонка межа між роботою в радість та зароблянням, задоволенням та обов'язками, між сім'єю та самореалізацією. 

 

Щорічно на нашій сцені виступають тільки кращі спікери, які надихають учасниць на нові звершення, відкривають нові горизонти та істинні сенси. 

 

Національний форум бухгалтерів – це свято для представників професії, це територія, сповнена яскравими емоціями, незабутніми враженнями, корисними порадами від успішних людей! 

 

Подаруйте собі свято – приходьте на VI Національний форум бухгалтерів "Нова Я"! 

 

Більш детальна інформація стосовно програми і спікерів на сайті Форуму forum6.rnba.com.ua або сторінці  facebook

 

ПАРТНЕРИ

partners