Вебінар УКАБ: “Чи можливе життя без бюджету?”

Чи можливе життя в агро без бюджетування?

24 березня 2020 року асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» спільно з UCABevent та Радою незалежних бухгалтерів та аудиторів (РНБА) організовує онлайн-захід на тему «Адаптуємось до кризи – чи можливе життя без бюджету?».

Для економістів головним інструментом планування та контролю на підприємствах завжди був бюджет. Компанії прораховували всі свої витрати і планували роботу на рік вперед. На багатьох великих підприємствах такий підхід використовується і сьогодні. Але існує більш гнучка модель.

Спікером онлайн-семінару стане вже знайома нашим глядачам Olena Makeieva, Голова Ради директорів Аудиторської фірми Аксьонова та партнери Aksonova&Associates, заступник міністра фінансів України 2015-2016 рр.

Усі бажаючі зможуть дізнатись:
– подробиці функціонування моделі Beyond Budgeting (Життя без бюджету), як альтернативи класичному бюджетуванню;
– як побудувати ефективну роботу бухгалтерії та забезпечити безперервність діяльності фінансового центру у віддаленому режимі й одночасно без сталих та погоджених бюджетів.

Онлайн-семінар відбудеться 24 березня о 14:00 на платформі Zoom.
Участь є безкоштовною, за умови обов’язкової попередньої реєстрації.
Щоб зареєструватись для участі у заході, перейдіть за лінком: https://bit.ly/UCABbusinessonline2

Registration on Вебінар УКАБ: “Чи можливе життя без бюджету?” Please complete the fields marked * (mandatory), and we will contact you:
*
*
*
*
*
*