Текущее время: 15 ноя 2018, 09:54

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 5 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Налог на добавленную стоимость в налоговом кодексе
СообщениеДобавлено: 20 сен 2010, 15:53 

Зарегистрирован: 20 сен 2010, 15:42
Сообщений: 1
Как в налоговом кодексе осуществляется обложение налогом на добавленную стоимость
деятельности страховых посредников -агентов?


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Налог на добавленную стоимость в налоговом кодексе
СообщениеДобавлено: 20 сен 2010, 16:38 

Зарегистрирован: 18 авг 2009, 19:31
Сообщений: 219
Неофіційний проект Податкового кодексу тлумачить:


Стаття 18. Операції, що не є об’єктом оподаткування
.....
18.1.3) надання послуг із страхування, співстрахування або перестрахування особами, які мають ліцензію на здійснення страхової діяльності відповідно до закону, а також пов'язаних з такою діяльністю послуг страхових (перестрахових) брокерів та страхових агентів;

Чекаємо на офіційний проект Податкового кодексу, який буде затверджений КМУ та переданий до ВРУ.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Налог на добавленную стоимость в налоговом кодексе
СообщениеДобавлено: 17 авг 2012, 10:34 

Зарегистрирован: 21 мар 2011, 15:02
Сообщений: 46
Законом України від 05.07.12 р. № 5091-VI, який набрав чинності з 03.08.12 р. внесено зміни до р. XX "Перехідні положення" ПКУ.
Тимчасово, з 1 січня 2013 року до 1 січня 2023 року, звільняються від оподаткування ПДВ операції з постачання програмної продукції, до якої відносяться:
- результат комп'ютерного програмування у вигляді операційної системи, системної, прикладної, розважальної та/або навчальної комп'ютерної програми (їх компонентів), а також у вигляді інтернет-сайтів та/або онлайн-сервісів;
- криптографічні засоби захисту інформації.

Хочу нагадати про зміни, які торкнулись ПДВ та введені в дію з 01.07.12р.
Зокрема, скорочено терміни реєстрації, перереєстрації та анулювання реєстрації платників ПДВ у податкових органах з 10 до 5 робочих днів, а також уніфіковані терміни подачі заяв платників ПДВ для перереєстрації - 10 робочих днів замість 10 або 20 календарних.
Скасовано обмеження для добровільної реєстрації платників ПДВ та надано можливість реєструватися платником ПДВ будь-якій особі, що здійснює оподатковувані операції.
Виключено підставу для анулювання добровільної реєстрації платників ПДВ з причини невідповідності обсягу поставок платникам ПДВ.
Спрощено процедури реєстрації платниками ПДВ платників єдиного податку. Тепер право добровільного прийняття рішення про перехід на сплату єдиного податку зі ставкою єдиного податку 3% з реєстрацією платником ПДВ мають не тільки платники єдиного податку 1-ї, але і 2-ї групи.
Разом з тим встановлено, що ФОП, який здійснює ювелірну діяльність, має право обрати ставку єдиного податку лише 5%.

_________________
http://boryspil.in.ua/forum


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Налог на добавленную стоимость в налоговом кодексе
СообщениеДобавлено: 17 авг 2012, 12:05 

Зарегистрирован: 21 мар 2011, 15:02
Сообщений: 46
12 августа 2012 года вступил в силу Закон Украины №5083-VI «О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины о государственной налоговой службе и в связи с проведением административной реформы в Украине». Пунктом 57 Закона внесены изменения в п. 201.1 ст. 201 Налогового кодекса Украины - данный пункт дополнен подпунктом «ї. номер та дата митної декларації, за якою було здійснено митне оформлення товару, ввезеного на митну територію України». Таким образом с 12 августа 2012 года налоговая накладная должна содержать, кроме ранее предусмотренных реквизитов, абсолютно новый реквизит.
взято тут http://jurliga.ligazakon.ua/news/2012/8 ... =pravonews
и как вы уважаемые коллеги формируете н.к. на данный момент? старые формы налоговых не действительны. новых нет!
на горячей линии так сказать послали - сказали пока ответа на то какие налоговые накладные нужно использовать нет. и где указывать новые реквизиты тоже не известно.

_________________
http://boryspil.in.ua/forum


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Налог на добавленную стоимость в налоговом кодексе
СообщениеДобавлено: 28 авг 2012, 10:53 

Зарегистрирован: 21 мар 2011, 15:02
Сообщений: 46
появилось разъяснение налоговой по поводу применения новой формы н/н:
реквизиты «номер и дата таможенной декларации, по которой было осуществлено таможенное оформление товара, ввезенного на таможенную территорию Украины» подлежат указанию в налоговой накладной с момента вступления в силу изменений в форму налоговой накладной о ее дополнении соответствующими графами для отражения таких реквизитов.
Об этом сообщила ГНСУ в письме от 21.08.2012 г. № 1272/0/71-12/15-3117.
------------
ЛИСТ

від 21.08.2012 р. N 1272/0/71-12/15-3117

Про доповнення обов'язкових реквізитів податкової накладної

Державна податкова служба України у зв'язку із внесенням змін до пункту 201.1 статті 201 Податкового кодексу України (далі - Кодекс) відповідно до Закону України від 05 липня 2012 року N 5083-VI "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної податкової служби та у зв'язку з проведенням адміністративної реформи в Україні" (далі - Закон N 5083-VI) повідомляє таке.

Законом N 5083-VI частину другу пункту 201.1 статті 201 Кодексу доповнено новим підпунктом "ї" та визначено, що у податковій накладній в окремих рядках зазначаються додаткові обов'язкові реквізити "номер та дата митної декларації, за якою було здійснено митне оформлення товару, ввезеного на митну територію України".

Разом з цим пунктом 4 розділу II "Прикінцеві положення" Закону N 5083-VI доручено Кабінету Міністрів України протягом трьох місяців з дня набрання чинності Законом N 5083-VI забезпечити перегляд та приведення відповідними центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність до цього Закону. Зокрема, форму податкової накладної, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 01.11.2011 N 1379 "Про затвердження форми податкової накладної та Порядку заповнення податкової накладної", зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 22.11.2011 за N 1333/20071, буде доповнено відповідними графами для зазначення номера та дати митної декларації, за якою було здійснено митне оформлення товару, ввезеного на митну територію України.

Таким чином, реквізити "номер та дата митної декларації, за якою було здійснено митне оформлення товару, ввезеного на митну територію України" підлягають зазначенню у податковій накладній з моменту набрання чинності змін до форми податкової накладної про її доповнення відповідними графами для відображення таких реквізитів.

 

Голова
О. В. Клименко

_________________
http://boryspil.in.ua/forum


Вернуться наверх
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 5 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
cron
Copyright "RNBA"